Головна » 2018 » Квітень » 23 » День цивільного захисту у Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3
14:59
День цивільного захисту у Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3

День цивільного захисту у Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 19 квітня 2018 року у Миронівській ЗОШ І-ІІІ ст.№3 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Впродовж дня були організовані й проведені різноманітні тематичні заходи. Наприклад, учні школи переглянули фільм «Надзвичайні ситуації техногенного та природного походження», також весь шкільний актив долучився до виготовлення стіннівок, плакатів та малюнків на теми цивільного захисту та цивільної оборони.

У цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Бреус С.П., вчитель фізики

Категорія: Актуально! | Переглядів: 116 | Додав: tripe | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]