Головна » 2012 » Листопад » 1 » Наказ № 281 від 25.10.2012 "Про заходи щодо запобігання виникненню та розповсюдженню інфекційних захворювань у навчальних закладах"
09:51
Наказ № 281 від 25.10.2012 "Про заходи щодо запобігання виникненню та розповсюдженню інфекційних захворювань у навчальних закладах"

МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

25.10.2012 р.                                                           № 281

м. Миронівка

 

 

Про заходи щодо запобігання виникненню та розповсюдженню інфекційних захворювань у навчальних закладах

 

 

На виконання наказу головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації  від 17.10.2012 р. №327 «Про запобігання виникненню та розповсюдженню інфекційних захворювань у навчальних закладах»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Спеціалісту відділу освіти Шепітко Н. П. на нараді керівників навчальних закладів розглянути питання щодо вжиття заходів запобігання виникненню захворюваності учасників навчально-виховного процесу на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

 

До 01 листопада 2012 року

 

2. Керівникам навчальних закладів

 

2.1. Суворо дотримуватись вимог Державних санітарних правил і норм організації навчально-виховного процесу, зокрема температурного режиму, провітрювання та вологого прибирання навчальних та інших приміщень.

Постійно

 

2.2. Проводити роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді щодо шляхів розповсюдження захворювання та щодо вимог дотримання заходів профілактики респіраторної інфекції.  

Постійно

 

2.3. Посилити контроль за організацією харчування учнів, збільшити у щоденному раціоні кількість продуктів, що сприяє підвищенню імунітету, зокрема фруктів і овочів.

Постійно

2.4. Привести у належний санітарний стан місця масового перебування і відпочинку учнівської молоді.

 Постійно

2.5. Забезпечити медичні пункти необхідними засобами індивідуального захисту, профілактики та лікування.

 Постійно

 

2.6. При виникненні загрози масових епідемічних захворювань, заняття припиняти за погодженням з відділом освіти та за приписом санітарно-епідемічної служби.

За необхідністю

 

2.7. У випадку вимушеного призупинення навчальних занять, повязаних з масовим захворюванням учнів на грип, вносити зміни до графіку проведення  навчально-виховного процесу за погодженням з відділом освіти.

За необхідністю

 

2.8. Розробити і затвердити організаційні, профілактичні та протиепідемічні заходи щодо запобігання виникненню захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

До 01 листопада 2012

 

2.9 Забезпечити своєчасне реагування щодо здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів у ході епідемічного сезону 2012-2013 навчального року з грипу

та ГРВІ.

За необхідністю

 

2.10. Запроваджувати у навчальних закладах, у разі ускладнення епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ, посилений протиепідемічний режим.

За необхідністю

 

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти                                          В. А. Нечипоренко

 

Категорія: Накази 2012 | Переглядів: 1494 | Додав: tripe | Рейтинг: 4.9/10
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]