Головна » 2015 » Січень » 15 » НАКАЗ №5 ВІД 05.01.2015 Р. "Про призначення відповідальних осіб за справний стан і безпечну експлуатацію газового господарства"
08:57
НАКАЗ №5 ВІД 05.01.2015 Р. "Про призначення відповідальних осіб за справний стан і безпечну експлуатацію газового господарства"

МИРОНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

Н А  К А З

5.01.2015 р.                                                       № 5

м. Миронівка

 

Про призначення відповідальних осіб за справний стан і безпечну експлуатацію газового господарства

 

   На виконання Закону України «Про охорону праці», «Правил безпеки систем газопостачання України»,  «Положенням  про навчання, інструктаж  і  перевірку знань  працівників  з  питань  охорони праці», -

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Призначити відповідальним по відділу освіти за справний стан і безпечну експлуатацію газового господарства та економічне використання газу  інженера відділу освіти Чучмія В. М.

2. Інженеру відділу освіти:

2.1. Вести загальний контроль за використанням газу в навчальних закладах та вести відповідну звітність;

2.2. Контролювати загальний хід підготовки газового господарства в навчальних закладах до опалювального сезону;

2.3. Контролювати та координувати роботу шкільних котелень під час опалювального сезону.

3. Відповідальність за організацію роботи з безпечного функціонування газового господарства, шкільних котелень та економічного використання газу в навчальних закладах покласти на керівників цих закладів.

4. Керівникам навчальних закладів:

4.1. Призначити  відповідальних осіб за справний стан, безпечну й економічну експлуатацію газового господарства та обладнання котелень, пожежної безпеки в котельнях з числа працівників,  які  пройшли відповідне навчання та перевірку знань у встановленому нормативними актами порядку.

4.1. Призначеним відповідальним особам забезпечити проведення інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки, розробку інструкцій  з охорони праці та пожежної безпеки для працівників котелень.

4.2. Контролювати ведення працівниками котелень журналів обліку, здачі-прийому зміни тощо, які передбачені нормативними актами та необхідні для роботи котельні.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

    

Начальник відділу освіти                                            В.А.Нечипоренко

Категорія: Накази 2015 | Переглядів: 1021 | Додав: tripe | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]