Головна » 2016 » Липень » 18 » ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ
10:32
ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

Людська необачність та легковажність, а тим більше неготовність до жнив, несправність збиральної техніки можуть за лічені хвилини перетворити хлібну ниву на чорне згарище. Проблема гарантування пожежної безпеки залишається актуальною, а в літній період вона набуває особливої гостроти. Велике занепокоєння викликає організація протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Нехтування вимогами пожежної безпеки, порушення протипожежного режиму, експлуатація несправної зернозбиральної техніки, несправні іскрогасники, недотримання технологічних вимог при закладанні кормів на зберігання нерідко призводять до виникнення пожеж в місцях збирання врожаю.

Також не рідко пожежі в даний період виникають від самозагорання речовин та матеріалів.

Щоб не допустити пожеж на сільгосппідприємствах Миронівський РС ГУ ДСНС України у Київській області нагадує основні заходи пожежної безпеки:

- до початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути оснащені справними іскрогасниками, обладнані первинними засобами пожежогасінням;

- корпуси комбайнів повинні бути оснащені заземлювальним металевим ланцюгом;

-  у період збирання забороняється спалювання стерні та розведення багать на полях;

- під час збирання врожаю безпосередньо на хлібних масивах забезпечити чергування трактора з плугом і пристосовану техніку з водою на випадок пожежі;

- заборонити категорично куріння на хлібних масивах та місцях зберігання;

У зв'язку з цим Миронівський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до керівників, робітників сільгосппідприємств та громадян з застереженням. За умов сухої спекотної погоди значно зростає ризик виникнення пожеж, що вимагає від кожного підвищеної уваги при поводженні з вогнем та неухильному виконанні правил пожежної безпеки.

Будьте обережні і зберігайте національне багатство України!

 

Миронівський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Категорія: Актуально! | Переглядів: 644 | Додав: tripe | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]